K poskytování a vylepšování našich služeb využíváme funkční, analytické a marketingové soubory cookie. Kliknutím na tlačítko "Povolit", souhlasíte se zásadami cookies umožníte jejich ukládání.

Zavřít Povolit

Naše společnost

Jsme GMWebs, tým mladých programátorů, kteří se nebojí výzev a odvážných nápadů. Pokud bys chtěl/a zažít příjemné posezení při kávě, můžeme se setkat v Čáslavi nebo v Brně a probrat s tebou tvé nápady. Rádi spolupracujeme i online, takže nezáleží na tom, kde se právě nacházíš. S námi můžeš komunikovat přes e-mail, telefon, Discord nebo jiné online nástroje. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se tvým potřebám.

Naše hlavní hodnoty jsou rychlost, spolehlivost, přijatelná cena a přátelský přístup. Specializujeme se na tvorbu log, webů, eshopů, blogů, webových aplikací a dalších produktů pro naše klienty. Všechny naše produkty jsou plně responzivní a navržené přímo v kódu. Postaráme se o celý proces tvorby tvého webu, od prvotní myšlenky až po nasazení na webhosting a propojení s doménou.

Zaměřujeme se na tvorbu webových stránek pro podnikatele a klademe důraz na jednoduchost, přehlednost a efektivitu. Kromě tvorby webů poskytujeme také SEO optimalizaci a nastavení propagace přes sociální sítě.

Samozřejmě, rádi spolupracujeme i online, takže nezáleží na tom, kde se právě nacházíš. S námi můžeš komunikovat přes e-mail, telefon, Discord nebo jiné online nástroje. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se tvým potřebám.

Pokud hledáš tým, který ti pomůže uskutečnit tvé nápady, neváhej a kontaktuj nás. Jsme připraveni ti pomoci!<

Dekorace
Dekorace 2
Dekorační elipsa 2